יצירת קשר

הצטרפות

צפו בתוכניות המגירה שלנו

05

כמעצבים ודאי נתקלים אתם אינספור פעמים בשאלת השאלות, מהי והאם קיימת נוסחת פלא לעיצוב, כללים כללים, אבל אוי יש משהו שיוכל לעזור לנו יותר מתמיד ולתת מענה אפקטיבי מיידי. איך נדע את מיקומם המדויק של האלמנטים, את יחסי הגדלים בינהם, את הריווח המושלם בין המרכיבים כולם.

02

"תפיסה" היא למעשה החוויה הסובייקטיבית של היחיד כפי שהיא ממוסגרת על ידי התובנות והמוח. תיאורטיות אסתטיות הממוקדות בתפיסה מעניקות תחושה של עדיפות על פני האינטלקט, של ראייה על פני הקריאה, של אוניברסליות על פני ההבדל התרבותי. הפדגוגיה המודרנית של העיצוב, נותנת גישה ליצירת צורות הנשענת על תיאוריות של תפיסה, המרמזת ליכולת ראייה אוניברסלית המשותפת לכל בני האדם בכל התקופות, אשר בכוחה להתגבר על מחסומים תרבותיים והיסטוריים.

03

מעצבים רבים הניגשים לעמד לפי אינטואיציה, מרגישים שחסרים להם כללים ותובנות אבל אין להם מושג מהם. הגרידים מתחלקים לכמה קבוצות, ישנם גרידים המשויכים לתחום העיצובי, וישנם גרידים המשויכים יותר לתחום הקריאוּת. אם נשתמש שוב במשל המסע, גריד הוא המפה המגדירה היכן יש הר, עמק או נהר, היכן התוואי קל להליכה ואיפה יש אתגרים קשים יותר. הגריד עוזר לצלוח את המסע ביתר קלות ובמקצועיות.

01

בתחום העיצוב אנחנו מוצאים את המושג 'עיצוב לשם עיצוב" או בשם אחר 'עיצוב אבסטרקטי' מה יש בו בעצם? בכל המערכות מהסוג הזה אין כללם מוגדרים, אין מסר מוגדר, המכלול כולו מדבר בצורה מותאמת אישית לכל צופה. תוכלו לראות את את הסדרה הבאה, אשתף אתכם בתהליך החשיבה, נתחיל:

המגירה החודשית

הרשמה לקבלת 'המגירה'

נשמח לשמוע אותך
מה השאלה?

נשמח למשוב

מה דעתך על האתר?

אודות
המיזם

'המגירה' מהווה במת השראה עבור מעצבים ויוצרים מקצועיים, החולקים תהליכי עיצוב מרתקים הכוללים מחקר, תובנות ותוכן בלעדי. ההשראה ההדדית שואפת לעורר למידה ושיח משמעותי ולעודד שיתופי פעולה.

אידיאלים ומטרות

* עידוד מחקר עיצוב, נקודות מבט רחבות וחשיבה עצמאית.
* קידום העשרה של עקרונות עיצוב וחדשנות
* הזדמנות חשיפה ליוצרים בתעשיית העיצוב
* צמיחה קולקטיבית ומקום למשוב מקדם.
* הרחבת מעגלי הקהילה באמצעות היכרות ושיתופי פעולה.

צוות המיזם:
יזמות וניהול: שרה דויטש, מעצבת ומרצה לעיצוב גרפי
רואה חזון כמנוע ועיצוב כדלק.
ניהול מקצועי: נעמי הרוש, מעצבת חווית משתמש.
פיתוח האתר: רבקי גולדוסר, מפתחת אתרים אוטודידקטית
עם ביצועי עבודה מהירים ומרשימים.
אפיון: שילת בוקר & רחל רוט-קליקשטיין, בוגרות לימודי
תקשורת חזותית שעשו מקפצה אדירה.
עיצוב: שרה דויטש, רחל רוט – קליקשטיין, שילת בוקר
תשתית אתר: בתי וייזר, הרתמות מופלאה ללמידה וביצוע.

פונט דיסקורדיה: בחסות הפונטיה

המגירה החודשית

הרשמי לקבלת 'המגירה' החודשית

המגירה החודשית

הרשמי לקבלת 'המגירה' החודשית